Pushime

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Udhëtimet

Planifikoni pushimin tuaj me kohë dhe përfitoni oferta me çmmime speciale për eraly booking  

Ofertat

Oferta të ndryshme për vizita ditore në vendet më atraktive në vend dhe rajon me çmimet më të mira 

Shërbimet

Shërbime cilësore dhe staf i dedikuar për të pfruar cilësi dhe ekselencë të shërbimeve

Rrteh nesh

Sharr Travel si agjenci operon në vend tash e 15 vjet, duke u ofruar klientëve udhëtime dhe pushime të klasit të parë,

Hyrje në sistem

Çasje e kufizuar për agjentët e shitjes. Nëse i keni harruar të dhënat e hyrjes kontaktoni me ne

OfertË nË dubrovnik - acd wellnes

Fundjavë në Dubrovnik 85€, vetëm me SHARR TRAVEL !


➡ 1 Natë, 2 Ditë- 85

Nisjet e radhes :

  • 06.04.2024
  • 13.04.2024
  • 20.04.2024


Vizitohet:
📍Budva
📍Kotor
📍Ishujt Cavtat
📍Dubrovnik
📍Tivat

  • Të përfshira në çmim:
  •  Transportin me autobus komod të Sharr Travel
  • •Akomodimi në ACD Wellnes & Spa 4*
  •  Shërbimi në hotel (Half Board) HB
  •  Pishina dimerore dhe SPA
  •  Parkim & WIFI


Agjenda:
Dita 1:
Nisja nga Prishtina ne oren 06:30. Vazhdimi i rruges Shkoder-Mali i Zi.
Ndalesa per vizite: Budva dhe Kotor (vendqendrimi I mbretereshes ilire Teute 229 - 228 p.e.s), Kohe e lire per ta shijuar qytetin e vjeter te Kotorit me gjithe sharmin e saj turistik.
Udhetimi vazdhon per ne qytetin Tivat (portit te njohur Porto Montenegro ku jane ankoruar jahtat private te te pasurve nga mbare bota). Vazhdim I rruges per ne Herceg Novi. Akomodimi ne hotelin ACD Wellnes & Spa 4* (Herceg Novi) reth ores 18:00-18:30. Kohe e lire. Darka ne hotel (sipas ofertes). Fjetja

Dita 2:
Pas mëngjesit, dalja nga hoteli dhe nisja ne ora 08:30 . Vizite qytetit te vjeter te Dubrovnikut (3 ore) ne menyre te organizuar me autobus te Sharr Travel.
Gjate kthimit per ne Kosove, vazhdim i rruges per ne ishujt e bukur te Cavtatit (1 ore). Shetitje me varke rreth ishujve te Cavtatit (me pagese shtese).
Nisja per ne Kosove.
Arritja ne Prishtine reth ores 24:00.

Politikat e femijeve :

Femiu prej moshes 2 deri 5 vjet (ne dhome me prinderit): 35.00 Euro
Femiu prej moshes 5 deri 12 - 30 % zbritje ne dhome me prinderit (dhome treshe).


 ❗Dokumentet e nevojshme per udhëtim: Pasaporta ose leternjoftimi biometrik

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtanit