Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Vikendi në Grand Blue Fafa

 

Vikendi në Grand Blue Fafa

➡Nisja: të Premtën(13.03.2020); kthimi të Dielen(15.03.2020)
Vetëm 68 EURO Personi.
femijet 0-5.99 vjec falas
6-11.99 vjec me 50% te cmimit
➡Nisja në ora 06:30

📆Nisjet e ardhshme :

📆20.03.2020
📆27.03.2020
📆03.04.2020
📆11.04.2020
📆18.04.2020
📆24.04.2020

📆01.05.2020
📆09.05.2020
📆15.05.2020
📆23.05.2020
📆29.05.2020


📌NË CMIM PËRFSHIHET:

🏛DHOMA +
🥧2 Mëngjese &
🥂2 Darka +
Free Parking, Free Wifi, Muzike dhe surpriza te tjera...!
+ 15€ bileta kthyse .

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prishtinë, Rr. UÇK-së, afër komunës së vjetër,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani


 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË GREQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook