Hyrja në sistemin e ri të rezervimeve
Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Oferta për Prevallë

Vikend në Prevallë, Vermicë& Prizren

TURIZMI NË KOSOVË OFERTË FUNDJAVE PREVALLË, VERMICË& PRIZREN 

Fundjava me ofertë ekskluzive në Lakeside Hotel SPA & Conference, Vermicë eksklusivitet i plotë nga Sharr Travel

➱ Qëndrimi: 2 ditë | 1 natë
➱ Cmimi: 40€ për person
➱ Datat e udhëtimit: Nisja te shtunën kthimi të dielen

Çmimi përfshinë:

Transportin me autobus komod të Sharr Travel
Akomodimin në Lakeside Hotel SPA & Conference, Vermicë
SPA Center : Pishine e brendshme, Jacuzzi, Sauna, Banjo Avulli, Dhome Relaxi me Kripe, Dush Emocional, Dush Akulli
Mëngjes & Darkë
Shërbimet e pijeve me rastin e udhëtimit

Dita I :• Nisja nga Prishtina në ora 08:00 mëngjes, STheranda në 08:45, Przreni në 9:15.• Qendrimi në Prevallë deri në ora 16:00-Vazhdimi i udhëtimit për Vërmicë, akomodimi në Hotel Darka në Lakeside Hotel SPA & Conference, Vermicë. Relaksim ne SPA dhe fjetje.

Dita II :• Mengjesi në hotel, vizitë Liqenit te Vërmicës. • Pastaj vizitë qytetit vjetër të Prizrenit. • Nisja për vizitë qendrës tregtare Abi Çarshia.• Arrija në Prishtinë në ora 18:30.

Grupi duhet te kete minimum 15 persona.

Për rezervime kontaktoni në:038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona: Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton, Prizren, përballë stacionit të autobusëve, Therandë, Rr. Rreshtanit


Femijet deri ne 5 vjec jane falas.

Femijet 5-12 vjec paguajne shtratin shtes 10 EUR.

12 - 18 vjec 50% te cmimit. 

Shpejt, sigurt dhe këndshëm! 

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook