Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Velipojë

Hotel Center Park

 Qershor
Pansioni i plotë .................................... 19 €

    1 Korrik - 20 Korrik
Pansioni i plotë ......................................22 €

     21 Korrik - 25 Gusht 
Pansioni i plotë .....................................27 €

      26 Gusht - 01 Shtator
Pansion i plotë ....................................... 22€

   Shtator
Pansion i plotë........................................19€

Hotel Godija

    1 Qershor - 15 Qershor
-  Dhoma standarte ...................................35 €
- Dhoma luksoze .......................................40 €
- Suita me dy dhoma gjumi .................65 €

       16 Qershor - 30 Qershor
- Dhoma standarte ................................40 €
- Dhoma luksoze ....................................45 €
- Suita me dy dhoma gjumi ...............70 €


    01 Korrik - 15 Korrik
- Dhoma standarte ...............................55 €
- Dhoma luksoze ................................. 60 €
- Suita me dy dhoma gjumi ............90 €

    16 Korrik - 31 Gusht
- Dhoma standarte ...............................75€
- Dhoma luksoze ................................. 80€
- Suita me dy dhoma gjumi ............105€

    01 Shtator - 10 Shtator
- Dhoma standarte ...............................45 €
- Dhoma luksoze .................................  50€
- Suita me dy dhoma gjumi ..............70€

   10 Shtator - 31 Shtator 
- Dhoma standarte ...............................35 €
- Dhoma luksoze ...................................40.€
- Suita me dy dhoma gjumi ............65€

Ne cmim perfshihet vetem fjetja.

Hotel Fantazia

Është Hoteli më i kompletuar në plazhin e Velipojës Mjaft i këndshëm, në mes të një pylli me pisha dhe fare pranë detit. tashmë i ristrukturuar, me kapacitet 40 dhoma dhe suita luksoze, tv kondicioner dhe shërbim në dhomë, dush, sauna, frigo-bar, ballkon me pamje nga deti, Restoranti shquhet për Guzhinen tradicionale dhe ate Italiane ku gjithçka është me produkte të freskëta, tek ne gatuhet peshku i freskët i zones dhe çdo gjë tjetër për të përmbushur kënaqsitë tuaja, Verërat të kantinave më të mira shqiptare dhe atyre Italian, Piceri me furrë druri etj Muzikë e zgjedhur live nga muzukant të njohur dhe këngëtarët më në zë. Plazh privat me zhalong modern dhe çadra prej druri dhe të mbuluara me kashtë, ambiente sportive, fushë volejbolli në rërë, lulishte dhe kënd lojrash për fëmije.

                                                             Qershor            Korrik - Gusht                   Shtator
Pansioni i plotë për person              25€                        30€                                25€
(mëngjesi, dreka, darka)

Hotel Lakaj

Hotel lakaj ndodhet ne Velipoje ne nje zone te qete , 200 metra larg plazhit dhe afer qendres. Hoteli eshte i perbere nga 30 dhoma, te cilat jane te mobiluara me te gjitha kushtet e nevojshme. Si: ajer i kondicionuar , wifi , televizor , dush me ngrohje si dhe ballkon.

        01 Qershor  - 30 Qershor
Për person me pansion të plotë ......................19€
Për person me gjysëm pansion.........................16€
Për person me mëngjes ......................................13.5€

      1 - 31 Korrik
Për person me pansion të plotë ......................24€
Për person me gjysëm pansion.........................21€
Për person me mëngjes ........................................18€

      1 - 22 Gusht
Për person me pansion të plotë ......................28€
Për person me gjysëm pansion.........................25€
Për person me mëngjes .......................................22.5€

     23 Gusht - 31 Gusht
Për person me pansion të plotë ......................20€
Për person me gjysëm pansion.........................17€
Për person me mëngjes ........................................15€

     1 Shtator - 31 Shtator
Për person me pansion të plotë ......................17€
Për person me gjysëm pansion.........................14€
Për person me mëngjes .......................................12€

Për fëmijë: 0 -4 vjec gratis,  05-10 vjec 50% zbritje

Hoteli ju ofron klienteve nje ambient elegant te harmonishem dhe familjare.

Hotel Valz

Hotel Valz ka dhoma te cilat posedojen banjo , ballkon , aircondition , minibar, frigo , Tv. Hoteli posedon nje bar restoran modern , nje ambient terrase mbo hotel si dhe informacione dhe guida. bHoteli gjithashtu ka edhe pishine , parking , kend per femije dhe park.

  16 Qershor - 30 Qershor
Dhoma dyshe ....................50€
Dhoma treshe....................55€
Dhoma katërshe...............60€

   1 Korrik - 15 Korrik
Dhoma dyshe ....................55€
Dhoma treshe....................65€
Dhoma katërshe...............70€

  16 Korrik - 31 Korrik
  01 Gusht - 20 Gusht
Dhoma dyshe ....................75€
Dhoma treshe....................85€
Dhoma katërshe...............95€

  21 Gusht - 20 Shtator
Dhoma dyshe ....................60€
Dhoma treshe....................70€
Dhoma katërshe...............80€

Në cmim përfshihet: mëngjesi, parkingu, interneti, pishina.

Hotel Fishta - Velipojë

15 Qershor - 31 Gusht
Dhoma dyshe...............................................60€
Dhoma treshe..............................................70€
Dhoma katërshe.........................................90€ 

Në çmim përfshihet mëngjesi, parkingu dhe shezllonet

 

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook