Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Oferta për Tiranë

Hotel Classic - Tiranë

 

➱Çmimi për person me mëngjes : 25€ në dhomë dyshe dhe treshe
➱Çmimi për person me mëngjes : 40€ në dhomë njëshe

I vendosur në zemër të Tiranës, Classic Hotel ndodhet vetëm 900 m larg qendrës, Teatrit Kombëtar dhe Galerisë Kombëtare të Arteve. Eshtë gjithashtu 300 m nga klubet e natës të zonës Blloku, dhe vetëm disa hapa nga Stadiumi Selman Stermasi, Liqeni i Tiranës dhe Parku.

Të gjitha dhomat janë të dekoruara individualisht dhe funksionojnë me ajër të kondicionuar, një TV satelitor me ekran të sheshtë, një tavolinë dhe një minibar.

Hotel Classic gjithashtu u ofron miqve të saj përdorimin e kopshtit dhe tarracën e tij.

Hotel Victoria - Tiranë

 

➱ Çmimi për person me mëngjes : 30€ në dhomë dyshe 
➱ Çmimi për person me mëngjes : 51€ në dhomë njëshe

Secila prej dhomave të dekoruara në mënyrë elegante është e kondicionuar dhe e pajisur me një minibar dhe TV satelitor. Banjo private vjen me vaske ose dush, tharëse flokësh dhe pantofla. Një pjesë e qytetit me një jetë të gjallë të natës është 1 km nga Victoria, si dhe Sheshi Skënderbej. Aeroporti i Tiranës është 12 km larg. Qyteti i Durrësit mund të arrihet në një makinë 25-minuta. 

Shpejt, sigurt dhe këndshëm! 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook