Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Shëngjin

Rafaello Resort - Shëngjin

Dhoma dyshe...........................................................................................................60€
Dhoma dyshe me pamje nga pishina .......................................................65€
Dhoma treshe ........................................................................................................75€
Dhoma treshe me pamje nga pishina.......................................................80€
Dhoma per 4  persona ......................................................................................85€
Apartament 1+ 1  ................................................................................................90€
Apartament 1+ 1(me pamje nga pishina)  ............................................95€
Apartament 2+ 1...............................................................................................100€
Apartament 2+ 1(me pamje nga pishina)  .........................................105€
Apartament 2+ 1(me pamje nga pishina) + kuzhina  ..................110€

 Çmimet janë për dhomë me mëngjes si dhe dy shezllone ne plazh

Parkimi

 

Hotel Ambassador

   Vera 2017

Dhoma dyshe (+1 portativ)......................................................................60€
Dhoma familjare (dopio + 2)...................................................................70€
Suita (me krevat dopio +2 tek + 1portativ)......................................85€

Hotel Bolonja

Hotel Bolonja , eshte nje hotel I cili ofron pansione te plota per pushuesit. Ndodhet 300m larg plazhit. Posedon parking , wifi, Tv etj.

    Qershor 
Pansioni i plotë për person: ............................................... 16€


    Korrik
Pansioni i plotë për person: ............................................... 18€

   Gusht
Pansioni i plotë për person: ............................................... 21€


   Shtator
Pansioni i plotë për person: ............................................... 16€


Hotel Emiri Palace

Ofron dhoma komode dhe suita te pajisura me TV , Kondicioner , Tel , HIdromasazh etj. Kuzhine me gatime skare dhe prodhime deti, Bar-Pub, Plazh Privat, Ambijetente argetuese

        VERA 2017 
Dhoma njëshe..................................40€
Dhoma dyshe...................................45€
Dhoma treshe..................................55€
Dhoma katërshe.............................65€
Dhoma për pesë persona..........75€
Dhoma ekstra.................................105€


Cmimet janë për dhomë me mëngjes

Hotel Carpe Diem - Shëngjin

Qershor
Apartament i thjeshte me ballkon......................................................55€
Apartament me pamje nga deti...........................................................65€

Korrik - Gusht
Apartament i thjeshte me ballkon......................................................75€
Apartament me pamje nga deti...........................................................85€

 
Ne çmim perfshihet vetem dhoma
Mengjesi (+12 euro per dhome)

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook