Hyrja në sistemin e ri të rezervimeve
Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel:  (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel:  (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel:  (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Oferta e 28 Nëntorit në Durrës, Berat, Vlorë

Oferta në Durrës, Berat dhe Vlorë

 28 Nëntori në Durrës, Berat & Vlorë // Hotel Fafa Premium & Spa 🇦🇱 ose Grand Blue Fafa Resort& Spa
➩ Qëndrimi: 4 ditë | 3 netë

➩ Cmimi: 120€ për person (me mengjes + darkë)-Fafa Premium 
➩ Cmimi: 125€ për person (me mengjes + darkë)-Grand Blue Fafa 


► Nisja me datën: 25 Nëntor (E Shtune), kthimi me 28 Nëntor (E Marte)

Mbrëmje festive me "Muzikë" për festën e 28 Nëntorit 🇦🇱

✔️Akomodimi ✔️Mëngjes ✔️Darkë ✔️Spa Center
✔️Parkim & Wifi ✔️Muzikë Live ✔️Shetitjet

Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
• Akomodimin në Fafa Premium& SPA, Mali i Robit
• 3 mëngjese dhe 3 darka
• Shërbimet e pijeve me rastin e udhëtimit
• Shëtitjet në Durrës, Berat, Vlore

✔️ Çmimi vetëm 20€ për person (Bileta Kthyese)

🕓 Nisjet organizohen nga të gjitha qytetet e Kosovës
• Nisja nga Prishtina në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Theranda në 07:15 (te stacioni)
• Nisja nga Prizreni në 07:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjakova në 07:00 (te stacioni)
• Nisja nga Peja në 06:30 (te stacioni)
• Nisja nga Gjilani në 05:00 (te stacioni)
• Nisja nga Ferizaji në 05:50 (te Hib Petrol)
• Nisja nga Mitrovica në 05:30 (te stacioni))
• Nisja nga Vushtrria në 05:40 (te restoran Holiday)
• Nisja nga Malisheva në 06:50 (autostradë)
• Nisja nga Komorani në 06:45 (te kryqi)

Grupi duhet te behet minimalisht deri 8 persona!

Dita I : Nisja nga Prishtina në ora 06:30, nisja nga Theranda në ora 07:15, nisja nga Prizreni në ora 07:30. Vazhdimi i rrugës kah autostrada, pauzë gjatë rrugës sipas kërkesave. Akomodimi në hotel. Pasdite e lirë. Darka në hotel, Relaksim, fjetje.

Dita II : • Mëngjesi në hotel. Ne oren 11:00 nisja për vizitë qytetit të Një mbi Një dritareve të Beratit deri ne oren 15:00 . Vazhdimi i rrugës për në hotel.

Dita III : Mëngjesi në hotel. 12:00 nisja për vizitë qytetit të vjetër të Durrësit deri në orën 15:00.  Darka në hotel, Relaksim, fjetje. 

Dita IV : Mëngjesi ne hotel. 9:30 nisja për vizitë qytetit të Vlorës , pjesmarrje në koncertin qe organizohet nga Bashkia e Vlorës për nder të Festes së 28 Nëntorit . 16:00 nisja për kthim në Kosovë. Arritja në Kosove rreth ores 22:00.

❗Dokumentet e nevojshme per udhëtim: Pasaporta ose leternjoftimi

☎️ Për informata kontaktoni në:
Rezervoni në Viber klikoni këtu: 👉 https://sharrtravel.com/viber
ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton, 038/610015
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016
🏡 Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve, 049/610015

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME Durrës ME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook