Hyrja në sistemin e ri të rezervimeve
Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Festa e 28 Nëntorit në Sarandë& Ksamil

Festa e 28 Nëntorit në Sarandë& Ksamil

Fundjavë në Sarandë - Ksamil - Butrint, 3 ditë 55€/personi

➩ Qëndrimi: 3 ditë | 2 netë
➩ Cmimi: 55€ (me mengjes + darke)

Viztë në #Sarandë, #Ksamil, #Butrint, #Gjirokastër #VLORË

👉Çmimi përfshinë:
• Transportin me autobus komod të Sharr Travel
• Akomodim në Hotel Mediterrane - Sarandë
• 2 Mëngjese dhe 2 darka⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
• Shërbimet e pijeve me rastin e udhëtimit

Dita I :  Nisja nga Shtunen në ora 6:30, vazhdimi i rrugës kah autostrada, pauzë gjatë rrugës sipas kërkesave,  vizitë qytetit dhe Kalasë së Gjirokastrës për dy orë . Akomodimi në Hotel Mediterrane. Darka në Hotel.

Dita II : Mëngjesi ne Hotel. Vizitë qytetit të bukur dhe antik të Butrintit, vizitë amfitetarit, muzeut dhe Kalasë së Butrintit deri në ora 12:00.  Kthimi ne Hotel.  Darka në Hotel, muzike live ne hotel. Fjetje

Dita III :  Mëngjesi ne Hotel Pas mengjesit nisja për Kosovë në ora 9:00, gjatë rrugës vizitë qytetit Vlorës për dy orë, vizit Sheshit te Flamurit në VLore. Vazhdimi i rrugës për në Kosovë. Arritja në Kosovë rreth orës 22:00.

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani

Shpejt, sigurt dhe këndshëm! 

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook