Hyrja në sistemin e ri të rezervimeve
Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 383 (0) 38 610 016

Prizren:                                     Email:
Tel: + 383 (0) 29 224 016       [email protected]

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
Festa e 28 Nëntorit në Grand Blue Fafa

Festat e Nentorit në Grand Blue Fafa

 Festat e Nentorit tek Grand Blue Fafa vijne me nje OFERTE SPECIALE!

✔Bed Breakfast
Akomodim + Mengjes + SPA
3 dite dhe 2 nete - 77€

Half Board
Akomodim, Mengjes, darke, Spa
3 dite dhe 2 nete - 88€

Ne cmim perfshihet :
• Akomodim ne double deluxe room
• Mengjesi - darka
• Spa center , pishine e brendshme jakuzzi , hammam , sauna, banjo avulli , dhome relaxi me kripe , dush emocional
• Late check out
• Muzike live
• Miniclub dhe animator per femije
• Parkim
• Wi-fi

Transporti 20 euro bileta kthyese me autobus komod të Sharr Travel

☎️ Për rezervime kontaktoni në:
038/610015; 049/610015; 044/610015; 044/542029 viber; Prizren 029/224016 ; ose na vizitoni në zyret tona:
🏡 Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton,
🏡 Prizren, përballë stacionit të autobusëve,
🏡 Therandë, Rr. Rreshtani

Shpejt, sigurt dhe kendshem! 

PUSHIME NË SHQIPËRI

PUSHIME NË TURQI

PUSHIME NË MAQEDONI

PUSHIME NË MAL TË ZI

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook