Sharr Travel Contact

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 015

Prishtine:

Tel: + 381 (0) 38 610 016

Prizren:                           Email:
Tel: + 381 (0) 29 224 016       sharrtravel@hotmail.com

Sharr Travel Contact Sharr Travel Contact
HYRJA PËR AGJENT
Me rastine hyrjes ju i pranoni rregulloret e sistemit
Sarandë

Hotel Oasis

         Qershor                      Korrik - Gusht

Dhoma dyshe........35€........................................60€
Dhoma treshe..........45€.....................................60€

Hotel Ilio - Ksamil

 1 Qershor - 15 Korrik

Fjetja me mëngjes ................................................ 21 €
Fjetja me mëngjes dhe darkë .........................28.5 €

 15 Korrik - 25 Gusht

Fjetja me mëngjes ................................................ 27.5 €
Fjetja me mëngjes dhe darkë .........................37.5 €

Cmimet janë për person.
Një fëmijë falas, fëmije i dytë + 10 euro, fëmija i tretë + 5€

Hotel Joni - Ksamil

Qershor                                  Korrik                  Gusht
Dhoma dyshe.......... 30 € ...............................40€ ....................................40€

Cmimi përfshinë fjetjen dhe mëngjesin    

Hotel Meditarrane

Mediterrane Hotel pozicionet pranë plazhit. Posedon pishinë dhe bar restoran me llojshmeri te ushqimeve.

Vila Duraku

Hoteli ndodhet ne qender te bulevardit te Sarandes. Ka gjithsjet 29 dhoma , 9 suita dhe 20 dhoma superior. Ka nje kopesht dhe nje pishine shume te bukur.

       Qershor                               Korrik - Gusht               Shtator
Dhoma dyshe standarte.....70€ .........................100€ ...............................................70€

Hotel Aulona

Ka nje staf familjar dhe shume mikprites. Hoteli eshte i pozicionuar buze Rruges "Lefter Talo".Hoteli vë në dispozicion të klientëve 20 dhoma , dhomat të pajisura me TV, ajër të kondicionuar, frigo-bar dhe me pamje nga deti. Ofron bar-restorant. Këtu mund të shijoni një larmi gatimesh gjithmonë të freskëta dhe të servirura mjaft mirë. Distanca nga deti 100 m, distanca nga rruga: buzë rrugës, parkim. 

    1 Korrik - 15 Korrik

Gjysëm pansioni.. .................................... 19 €
Fjetja me mëngjes.................................... 17 €
Vetëm fjetja ................................................. 15 €

     15 Korrik – 30 Gusht

Gjysëm pansioni.. .................................... 21 €
Fjetja me mëngjes................................... 18 €
Vetëm fjetja ................................................ 17 €

Çmimet janë për person.
Fëmijët 0-3 vjeç gratis ,      3-6 vjeç 50%,      6-12 vjeç 70%

Grand Hotel

        Qershor
Dhoma dyshe ..............60 €

1 Korrik  - 15 Korrik
21 Gusht- 15 Shtator
Dhoma dyshe...............70€

15 Korrik - 20 Gusht
Dhoma dyshe..............100€ 

Në cmim përfshihet: mëngjesi, plazhi privat, pishina, cadrat dhe wifi.

Sherbimet:

 • Recepsion dhe sekretari 24 orë
 • Shërbim në dhomë
 • Sallë TV-Color
 • Bar i kondicionuar, tarraca-bar, pishina-bar me 1.000 vende
 • Restorant i kondicionuar, restorant veror
 • Dhoma dhe mjedise për duhanpirësit
 • Pishina për të rritur dhe fëmijë
 • Shezllonge gratis në plazhin privat buzë detit
 • Kënd lojërash për fëmijë
 • Lidhje Internet ADSL me shpejtësi 512 Kbit/s
 • Shërbim ëireless gratis në dhoma, bar, restorant dhe pishinë
 • Telefon, fax dhe kuti postare
 • Shërbim taksi për tour-e turistike
 • Parking privat gratis, i ruajtur

Hotel Nertili

Me nje distance te shkurter nga Saranda ne drejtim te Butrintit Hotel Nertili ofron per pushuesit nje pamje mahnitese te gjithe Bregdetit te Sarandes dhe Ishullit te Korfuzit. Me nje plazhe te mrekullueshem me uje te kristalte pushimet tek ne behen te paharrueshme. Hoteli permban Dhoma Dopio dhe Familjare me nje Aredim Bashkohor dhe pamje nga Deti. Restorati ju ofron nje panorame fantastike qe nderthuret me shijen e gatimeve Tradicionale dhe Europiane.

1 Qershor - 30 Qershor
1 Shtator - 31 Tetor

Dhoma njëshe..........25 €
Dhoma dyshe.........40€
Dhoma treshe........50€


1 Korrik - 31 Gusht

Dhoma njëshe..........40 €
Dhoma dyshe.........60€
Dhoma treshe........70€

Në cmim përfshihet: mëngjesi, plazhi privat, pishina, cadrat dhe wifi.

Hotel Porto Eda

Hotel Porto Eda , gjendet tek qendra e Sarandes dhe ka dhoma vetem me pamje nga deti. Hoteli ofron vetem mengjesin. Te gjihta dhomat jane komode dhe kane te gjitha facelitetet qe nevojten.

     Qershor                     Korrik - Gusht           Shtator
Dhoma dyshe.........60€..............................70€....................................50€

Në cmim përfshihet: mëngjesi

Hotel Sea Side

Hotel Sea Side Saranda ka nje ambient shume te kendshem familjar qe I ofron klienteve te saj sherbime te çdo kerkese. Çdo shome ka nje ballkon me pamje nga deti.

Çdo shime ka TV , telefon , minibar , frigo , WIfi , room service , hair dryer etj,

Hotel Sejko

Hotel Sejko ka nje lokacion perfetk per pushime. Ka plazhin e tij privat dhe ofron dhoma shume komode per pushuesit. Dhomat kane ballkon, aircondition , minibar.

Qershor                                  Korrik - Gusht

Dhoma dyshe.................50€...................................120€
Dhoma familjare..........60€...................................130€

Cmimi përfshinë fjetjen me mëngjes.

Hotel Blue Sky

    Qershor                    1 Korrik - 15 Korrik          16 Korrik - 20 Gusht
                                      21 Gusht-31 Gusht 
Dhoma dyshe .........40€..............................61€.....................................................67€
Dhoma treshe.........45€..............................72€......................................................78€
Dhoma katërshe....60€..............................83€......................................................89€

Në cmim përfshihet mëngjesi.

 

Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime  në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në:

Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit.  Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim.

Design by Tickmedia Creative Studio
Prishtina, Kosovo

Bashkohuni me ne

Bashkohu me ne në Facebook dhe merrni informatat mbi ofertat më të reja direkt nga faqja zyrtare e Sharr Travel dhe përfitoni zbritje të ndryshme

Sharr Travel Facebook